Czarne obrączki ślubne jako symbole nierozerwalnej, magicznej więzi – poznaj najciekawsze odsłony

Różnorodność wzornictwa, kamieni szlachetnych, rodzajów i kolorów kruszców sprawiają, iż wybór ślubnej biżuterii to nie lada wyzwanie. Czym zatem kierować się podczas zakupów? Od czego zacząć, aby poszukiwania były owocne, a obie strony zadowolone? Entuzjastom nietypowych, wyszukanych form serca skradną designerskie obrączki ślubne w kolorze głębokiej czerni. Przyjrzyjmy się im z bliska!

Obrączki ślubne – czarne złoto, czarne diamenty: nieszablonowe rozwiązania, nieprzeciętna pamiątka

Nowoczesne wzornictwo, oryginalna kolorystyka obrączek i wyrazisty charakter to z pewnością cechy wyróżniające ślubną biżuterię wykonaną z czarnego złota. Wzbogacona o drogocenne kamienie szlachetne w kolorze głębokiej czerni, z pewnością przykuje uwagę i wzbudzi zainteresowanie otoczenia. Tajemnicze, hipnotyzujące swoim magicznym połyskiem czarne diamenty stanowią idealne uzupełnienie minimalistycznej czy futurystycznej kompozycji, w której dominuje czarne złoto. Obrączka stworzona w tym stylu będzie nie tylko oryginalną pamiątką, ale również wyrazem siły, niezłomności oraz odwagi do podążania własną drogą, często prowadzącą pod prąd. To propozycja odważna i niesztampowa, w przeciwieństwie do popularnych – nie tylko na szklanym ekranie – pierścionków zaręczynowych. 

Kojarzące się z luksusem i blichtrem białe brylanty osadzone w wykonanej z żółtego złota koronie nadal cieszą się blaskiem jupiterów i zainteresowaniem klientów na całym świecie. Także czarne obrączki, zarówno te płaskie, jak i półokrągłe, pozbawione zdobień bądź wzbogacone o kryształki diamentów, również podbijają serca narzeczonych i coraz śmielej wkraczają na rynek.

Czarne tytanowe obrączki ślubne jako symbol wytrwałości i siły 

Obok dostępnych w sprzedaży obrączek z czarnego złota, w ofercie salonów jubilerskich znajdziemy również czarne obrączki tytanowe, a nawet obrączki karbonowe – stanowiące alternatywę dla biżuterii wykonanej z metali szlachetnych. Ta niekonwencjonalna oraz intrygująca swoim wyglądem biżuteria ślubna jest nie tylko bardziej przystępna cenowo, ale przede wszystkim wyróżnia się swoimi hipoalergicznymi właściwościami. Ponadto tytan jest niezwykle trwałym i odpornym kruszcem, co stanowi dodatkowy walor.
Finezyjne kształty, ciekawe zdobienia, możliwość wykonania graweru to obok kamieni szlachetnych dodatkowe elementy wpływające na wygląd pierścionka zaręczynowego czy obrączek ślubnych. Tylko od nas zależy, jaki model skradnie nasze serce. Czarne obrączki ślubne znajdziesz w ofercie e-salonu jubilerskiego Savicki.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments